Відкритий рейтинг популярності

"ГОРДІСТЬ МІСТА - 2016" у номінації "Освітянський олімп"

ПІБ педагога Короткий опис
/Files/images/Гуцул.JPG
ГУЦУЛ
Тетяна Петрівна,
учитель колегіуму
Тетяна Петрівна – педагог, який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, володіє широким спектром стратегій навчання, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення історії, активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів та високу результативність їх праці.
У 2015, 2016 навчальних роках 10 учнів стали переможцями міської олімпіади з історії, 4 учні – отримали дипломи ІІ та ІІІ ступеня у обласній предметній олімпіаді. Двоє учнів стали фіналістами ІІІ етапу всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України», один із них здобув ІІ місце в даному конкурсі.
Учитель бере активну участь у педагогічній виставці. Її робота була визнана кращою в області та нагороджена дипломом ІІ ступеня.
У 2016 році Тетяна Петрівна стала переможцем ІІІ (обласного етапу) конкурсу «Учитель року 2016» та буде брати участь у IV етапі конкурсу.
Гуцул Т.П. - толерантна та креативна особистість, користується повагою в учителів, учнів та батьків.
/Files/images/Вагнер.jpg
ВАГНЕР
Наталія Борисівна,
учитель ЗОШ №10
Вагнер Н.Б. багато років очолює шкільне методичне об’єднання вчителів прирордничо – математичного циклу, протягом 2012-2014р. була членом експертної групи вчителів біології при ІМЦ, з 2003 р. є членом шкільної атестаційної комісії, постійним членом комісії по переверці олімпіадних робіт з біології та екології.

У 2014- 2015н.р. учениця Наталії Борисівни, Сорока Олександра, зайняла перше місце у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської олімпіади з біології та одержала диплом другого ступеня як призер IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.
У 2015-2016 н.р. вище названа учениця знову зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології і Наталія Борисівна готує її до участі в ІІІ етапі.

2015 рік – занесення на Дошку пошани управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради
/Files/images/лесик.jpg
ЛЕСИК
Вікторія Валеріанівна,
завідуюча ДНЗ №1
Лесик В.В. активно співпрацює з батьками вихованців, батьківська рада, впливає на прийняття важливих рішень з розвитку ДНЗ№1, батьки є активними учасниками всіх загально садових заходів.
Успішна діяльність педагогічного колективу і керівника пояснюється складовими успіху, вмінням визначати і досягати поставлених цілей, постійно самовдосконалюватись як в мистецтві управління, так і у намаганні поглибити свої знання з психології, педагогіки, сучасних інформаційних технологій. За рейтинговими показниками розробленими управлінням освіти і науки ДНЗ№1 посів у 2013 році ІІІ місце серед дошкільних навчальних закладів міста. Свідченням успіхів керівника закладу є відзнаки та грамоти різних рівнів, які отримала завідуюча та колектив за свою діяльність.
За сприянням Лесик В.В. здійснено роботу над проектом «Гармонізації виховного впливу на особистість дитини з боку сім’ї та дошкільного закладу», який став переможцем всеукраїнського конкурсу «Методичний аспект організації дослідно-експериментальної діяльності педагогів», лауреатом Шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті» (срібна медаль), і матеріали якого надруковано в журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» №7/2014.
Лесик В.В. презентувала досвід роботи закладу на міському рівні:
«Шляхи співпраці з науковцями у процесі забезпечення особистісно-
орієнтованого виховання дітей дошкільного віку» (засідання ради управління
освіти і науки) та всеукраїнському рівні: міжнародній науково-практичній
конференції «Ціннісні орієнтації в житті дитини»; методологічному семінарі
за сприяння Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України
«Взаємодія ДНЗ і батьків з питань прищеплення дітям дошкільного віку
ціннісних орієнтацій».
Як член міського методичного об’єднання завідуючих ДНЗ, Лесик В.В. бере активну участь у засіданнях ММО, у підготовці та реалізації спільних методичних проектів, виступає з доповідями на науково-практичних конференціях, готує матеріали до друку у фахових виданнях з управлінської діяльності.

Відкритий рейтинг популярності

"Гордість міста - 2016" у номінації "Інтелектуальна гвардія міста"

ПІБ учня Короткий опис
/Files/images/стародуб.jpg
СТАРОДУБ
Ірина Олександрівна,
учениця 11-А класу
НВК "Гімназія ім.Лесі Українки - школа І ступеня"

Стародуб Ірина Олександрівна навчається у НВК з першого класу. За період навчання зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна учениця.
Учениця має здобутки у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. Так у 2015 році учениця стала призером ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, отримавши диплом ІІІ ступеня. Стародуб Ірина бере також активну участь у різноманітних предметних конкурсах. За результатами ІІ етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка учениця зайняла ІІ місце, пише авторські вірші, які успішно були представлені на міських літературних конкурсах.
/Files/images/дончук-донцов.jpg
ДОНЧУК-ДОНЦОВ
Петро Ігорович,
учень 11 класу
Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Дончук-Донцов Петро Ігорович навчається у ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з 10 класу.
Учень всебічно розвинений, ввічливий, відповідальний, товариський, комунікабельний. Має високий рівень знань. Захоплюється предметами гуманітарного та математичного циклів. Учбовим матеріалом володіє на високому рівні. На уроках завжди уважний та активний. Багато читає художньої літератури. В 2015 році Петро отримав Диплом ІІ ступеня з біології, Диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій, став переможцем міських олімпіад з біології, хімії, української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, географії, фізики, інформатики, інформаційних технологій, а також зараз його рекомендовано до участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з п’яти предметів.
Постійно працює над підвищенням свого інтелектуального рівня.
Бере активну участь у різноманітних шкільних заходах. Протягом навчання у школі проявив активність в громадській та суспільно корисній діяльності, організації різноманітних акцій, створенні проектів. До доручень ставиться серйозно та відповідально.
З повагою відноситься до вчителів і батьків. Користується авторитетом серед товаришів, має багато друзів.
/Files/images/кіріленко.jpg
КІРІЛЕНКО
Максим Олегович,
учень 11-А класу
Спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 4
з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів
«Школи сприяння здоров’ю» Житомирської області

Є відмінником навчання і переможцем конкурсів та предметних олімпіад.
В 2015 році здобув призові місця в предметних олімпіадах :
І місце – міська олімпіада з географії
Диплом І ступеню в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.
ІІ місце – міська олімпіада з інформаційних технологій .
ІІІ місце – міська олімпіада з економіки. Входить в склад міських команд для участі у ІІІ (обласному) етапі відповідно до рейтингу обласного управління освіти і науки на 2016 рік по економіці та інформаційним технологіям.
/Files/images/Бірюченко.jpg
БІРЮЧЕНКО
Олексй Вікторович,
учня 9-А класу
Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7

Бірюченко Олексій навчається в ЗОШ № 7 з першого класу. За період навчання зарекомендував себе зразковим учнем з усіх предметів, вихованою і культурною людиною. Починаючи з першого класу, Олексій до цих пір навчається на «відмінно».
Завжди підготовлений до уроків, багато читає додаткової літератури, цікавиться науками.
У навчанні основну увагу приділяє точним наукам та інформаційним технологіям.
Бірюченко Олексій бере активну участь у громадському житті міста та школи, є учасником різноманітних конкурсів та заходів.
Олексій ерудований, здібний та талановитий учень. Кожного року бере участь у міських та обласних олімпіадах.
У 2015 році став переможцем обласної олімпіади з інформатики (диплом І ступеня) та з географії (диплом ІІ ступеня).
У цьому навчальному році зайняв призові місця у міських олімпіадах з географії та інформатики. Буде представляти місто в обласних олімпіадах з даних предметів.
Заслужив повагу в шкільному колективі, готовий прийти на допомогу тому, хто цього потребує.
Завжди охайний, дисциплінований, культурний.
До доручень відноситься відповідально.
/Files/images/Сорока Олександра - 0001.jpg
СОРОКА
Олександра,
учениця 10 класу ЗОШ №10
У 2015 році стала переможцем ІІІ етапу (обласний ) Всеукраїнської олімпіади з біології ( диплом І ступеня) та призером ІV Всеукраїнської олімпіади з біології (диплом ІІ ступеня)
МОСІЙЧУК
Олександр Сергійович,
учень колегіуму
У 2015 році був нагороджений дипломом ІІ ступеня обласної олімпіади з економіки, дипломом II ступеня обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У складі команди «Звягель» посів І місце в обласному турнірі юних економістів та II місце в обласному турнірі юних географів. Олександр став призером міських олімпіад: з математики – І, астрономії – ІІ, економіки – І.
О. Мосійчук є фіналістом Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», лауреатом премії благодійного фонду В.Литвина «Майбутнє Полісся».
Кiлькiсть переглядiв: 965

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.