Конкурс "Учитель року - 2012"

У Новограді-Волинському починається конкурс
на звання найкращого учителя року

/Files/images/ман 5.pngЗгідно Указу Президента України від 29.06.1995 р. № 489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 р. № 638, Постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2005 р. № 900 «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» та з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної компетентності, поширення та популяризації педагогічних здобутків. Учительський конкурс – щорічне змагання кращих, є одним із способів привернути увагу громадськості до підвищення престижу освіти, стимулювання працівників цієї сфери і популяризації їх досягнень, педагогічних надбань та професійної майстерності. Проведення щорічного конкурсу „Учитель року” - одна із найяскравіших подій в освіті Новограда-Волинського. Саме такі конкурси професійної майстерності не дають праці вчителя перетворитися у рутину. Конкурсні випробування – цілеспрямований пошук сучасних творчих Учителів. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки цьогорічний конкурс буде виявляти найкращих вчителів у таких номінаціях: "Українська мова та література”, "Біологія”, "Іноземна мова. Англійська”, "Етика”, "Фізичне виховання ”.
Звичайно, участь у конкурсних випробуваннях, це додаткове психологічне, матеріальне навантаження, саме тому в ньому беруть участь не просто чудові педагоги, а яскраві особистості, чий досвід і сподвижницька праця дають можливість з оптимізмом дивитися в майбутнє нашої держави. Саме такими виявилися переможці минулорічного конкурсу, які стали фіналістами обласного конкурсу «Учитель року 2011»: Цибульсьа Тетяна, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ №3; Тетеря Алла, вчитель німецької мови СШ №4. Вчитель початкових класів колегіуму стала не тільки переможцем міського та обласного етапу конкурсу, а й достойно представила Житомирщину на заключному етапі конкурсу у Івано-Франківську!
Інформаційно-методичний центр організував у жовтні 2011 року обговорення особливостей організації та проведення цьогорічного конкурсу на семінарі заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи та з метою забезпечення результативної роботи учасників конкурсу інформаційно-методичний центр провів установчий семінар для учасників конкурсу «Учитель року - 2012». Конкурсантів ознайомили з вимогами до оформлення конкурсних матеріалів та представлення власного досвіду. На допомогу учасникам конкурсу була розроблена пам’ятка з орієнтовними вимогами до матеріалів конкурсу та порядку його проведення.
Конкурс складається з декількох випробувань: оцінка поданих матеріалів «Творче портфоліо педагога», презентація власного досвіду, проведення конкурсних уроків з наступним їх самоаналізом. Оцінює конкурсні випробування та визначає переможців досвідчене журі до складу залучаються представники управління освіти і науки, адміністрації шкіл, міської профспілкової організації, вчителі-методисти, керівники міських методичних об’єднань, методисти ІМЦ. Але не тільки члени журі мають нагоду ознайомитися з матеріалами конкурсантів, на всі конкурсні випробування інформаційно-методичний центр запрошує вчителів, владу міста, представників громадськості, бізнесу, всіх зацікавлених осіб.
На сьогоднішній день до участі у конкурсі подали заявки 26 вчителів зі всіх шкіл міста. Хто б не переміг, переможцями є всі його учасники, тому що конкурс дасть можливість узагальнити власний досвіду, збагатитися новими педагогічними та життєвими напрацюваннями, поділитися власними методичними знахідками з колегами. Тож бажаємо успіху учасника конкурсу «Учитель року - 2012» та радості від професійного спілкування.

П.К.Ліневич, завідувач інформаційно-методичного
центру управління освіти і науки

/Files/images/уч року 2012 001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 904

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.