Дім в якому немає книг, подібний до тіла, позбутого душі.
Цицерон

Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки –
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби в нетлінні руки!
Нема прекрасніших доріг,
Ніж цей вселюдський храм науки.

/Files/images/1б.JPGБібліотека. З цими словами у кожної людини виринають спогади: цікаві книги на полицях, приємна атмосфера спілкування з бібліотечними працівником, який порадить, дасть відповіді на запитання.
Благородна місія бібліотек дозволяє кожному, хто дружить з книгою, пізнати мудрість вікової історії, наповнити серця та душі світлим і добрим почуттям причетності до істинних цінностей світової культури.

Сьогодні Україна знаходиться в новій соціальній реальності, що вносить принципові зміни і в розвиток держави, суспільства, економіки, й у визначення пріоритетних напрямків освіти.
Стрімка інформатизація освіти вимагає від освіти сприяння вихованню гармонійної особистості з постійним прагненням до пошуку інформації, свідомого осмислення добору інформаційних джерел.

Саме тому робота бібліотеки ІМЦ та бібліотек шкіл міста, які співпрацюють тісно, спрямована на реалізацію таких завдань:
- сприяння виконання державної політики в галузі освіти розвитку навчально-виховного процесу; виховання загальної культури національної свідомості;
- за допомогою різних форм і методів роботи забезпечувати педагогам шкіл усі можливі умови для одержання повного обсягу інформації;
- стати першоосновою для духовного і культурного розвитку учнівських та вчительських колективів.

/Files/images/3б.JPG/Files/images/4б.JPG/Files/images/2б.JPG


При бібліотеці ІМЦ працює філія видавництва «Шкільний світ». Представник видавництва – методист, бібліотекар ІМЦ Лінчук В.К. налагодила тісну співпрацю з редакціями газет видавництва, організовує разом з колегами-методистами поїздки педагогів в м.Київ, на Всеукраїнські дні предметів різних фахів, під час проведення яких педагоги міста діляться досвідом роботи з колегами України, беручи щорічну участь в «Калейдоскопі ідей». Відвідуючи семінари-тренінги, майстер-класи провідних науковців держави, вчителів-новаторів України педагоги міста професійно і особистісно зростають. Більше 200 вчителів отримали сертифікати видавництва «Шкільний світ», мали можливість поспілкуватися з колегами з різних міст, шкіл, обмінятись досвідом, послухати лекції, розглянути різноманітні педагогічні ситуації, дізнатись про зміни в навчальних програмах, отримати консультації спеціалістів в індивідуальному порядку.

Методисти ІМЦ – справжні друзі редакторів газет «Початкова освіта», «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Дошкільне виховання» та інших фахових видань.
Неодноразово побували на міських Днях початкової освіти, зарубіжної літератури, дошкільника головні редактори М.Мосієнко, Т.Бишова, Н.Жданова, Т.Вороніна, заступник головного редактора О.Кондратюк. За участю Л.Галіциної та О. Шатохіної проведені управлінські педагогічні студії для керівників навчальних закладів міста. І.Рожнитянська неодноразово брала участь у обласних семінарах, які проводилися на базі шкіл Новограда-Волинського.
Газети видавництва «Шкільний світ» - для тих, хто навчає, і для тих, хто вчиться. Саме тому кожна бібліотека загальноосвітніх закладів міста передплачує ці газети, в яких, до речі, активно друкуються вчителі міста (більше 60 авторів)

/Files/images/8б.jpgВ бібліотеці ІМЦ організована змінна виставка посібників видавництва. За участю та сприянню видавництва проводяться на базі міста Всеукраїнські науково-практичні конференції та фестивалі педагогічної творчості.

В.К.Лінчук нагороджена Подякою видавництва за професійний та особистий внесок у розвиток видавництва.

Бібліотека ІМЦ тісно співпрацює з видавництвом «Основа», «Літера», «Навчальна книга – Богдан», «Ранок», «Педагогічна преса», «Мандрівець», редактори та співробітники яких проводять для вчителів міста виїздні консультації, майстер-класи, виставку-продаж посібників, методичної літератури./Files/images/У бібліотеку.png

Бібліотекар ІМЦ Лінчук В.К. з бібліотекарями ЗНЗ організовує зустрічі представників редакції, письменників України, які популяризують українську книгу перед читачами різного віку. При цьому бібліотеки шкіл мають можливість придбати художню літературу та підключитись до різноманітних конкурсів, секцій, які проводять видавництва («Грані – Т»).

Бібліотека – це осередок фундаменту освіти та самооцінки педагогів.

http://dnpb.gov.ua - Державна науково-педагогічна бібліотека України ім.В.О.Сухомлинського
Кiлькiсть переглядiв: 1696

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.